Poznejte zákulisí ovocné školky :-) Zveme Vás na exkurzi v sobotu 3. 8. 2024. Přihlášení účasti na tel. 777 579 776.

Jak nakupovat na e-shopu

Objednávky a doba doručení

Aktuální doba doručení je v ČR cca týden od zadání objednávky, na Slovensko 1-2 týdny. Dobu doručení vám upřesníme e-mailem a poté v sms od přepravce.

Objednávky přijímáme průběžně, zadáním objednávky můžete zajistit, že se vámi požadované odrůdy nevyprodají. Balíky odesíláme v pořadí, v jakém přišly

Doprava - Česká republika a Slovensko

Balíky v rámci České republiky zasíláme Českou poštou, protože je jediným dopravcem, který doručuje i balíky s vyššími stromy. Doprava po České republice stojí 230 Kč. Zvolit můžete také osobní odběr zdarma na prodejně v Bojkovicích.

Zasíláme i na Slovensko, přepravní službou DPD, cena přepravy na Slovensko je 352 Kč.

Balení stromků a keřů 

Balíme pečlivě

Balení stromků musí být pečlivější než u neživého zboží. Stromky balíme tak, aby vydržely transport a aby jim nevyschly kořeny. Rostliny v květináči balíme každou zvlášť do papíru. Do balíku se často vejde 10 i více rostlin, snažíme se dávat celou objednávku do jednoho, případně dvou balíků. Máme patnáctiletou zkušenost s posíláním rostlin poštou a vyvinuli jsme systém balení tak, aby i při případné ztrátě či zatoulání balíku rostliny bez újmy v krabici vydržely v pořádku.

Používáme recyklované obaly

I když si necháváme vyrábět speciální krabice na míru na delší stromky pro některé zásilky, snažíme se v maximální možné míře pro balení využívat i materiál, který by jinak skončil v odpadu na recyklaci - využíváme noviny, folie, krabice od květin atd. Dáváme tak použitým věcem nový smysl a šetří to i významně životní prostředí.