Poznejte zákulisí ovocné školky :-) Zveme Vás na exkurzi v sobotu 3. 8. 2024. Přihlášení účasti na tel. 777 579 776.

Aktuálně

Zveme vás na exkurzi

V sobotu 3. 8. 2024 ve 14:00 vás rádi uvítáme na exkurzi ovocnou školkou. Na akci je z kapacitních důvodů potřeba se přihlásit. Více informací najdete zde.

Aktuální zasílání a prodej

V celoroční nabídce (poštou i na prodejně) máme ovocné keře a vybrané stromky v květináčích.

Aktuální prodej na prodejně v Bojkovicích probíhá v této otevírací době.

Sezónní prodej prostokořenných stromků a keřů zahájíme opět na podzim. Jejich naskladnění můžete očekávat po 20. říjnu.

Dárkové poukazy

Chcete nakoupit v klidu z domu a darovat něco smysluplného? Co takhle dárkový poukaz na ovocné stromy a keře? Obdarovaný dostane živé přátele, kus svojí zdravé budoucnosti. Zároveň podpoříte biodiverzitu a přírodu.

Dárkové poukazy v hodnotě 500, 1000, 2000, 3000 Kč pro vás máme tady.

Dostávejte novinky

Školkařství je proměnlivý obor. Nikdy nevíme, které rostliny pěkně narostou, panuje zde jarní a podzimní sezóna, pořád testujeme nové i staré zajímavé odrůdy. Chcete vědět o tom, co nového nabízíme, kdy začínáme prodej a podobně? Můžete se na našem webu zaregistrovat a budeme v občasném e-mailovém spojení. (Na sociální sítě se nechystáme, aspoň zatím - toto je tak způsob, jak se ovocné novinky můžete dozvědět.)

Biomošty k prodeji

Nabízíme jablečný biomošt. Jablka jsme posbírali v našich biosadech v Bojkovicích, vylisovány a pasterovány byly v blízké hostětínské moštárně.
 
Mošt je v bag-in-boxech (sáček s kohoutkem, v krabici) 5 litrů, cena 300 Kč/ks. K zakoupení na prodejně, termín po předchozí telefonické domluvě. Případně i po okolí dovezeme.

Nová prodejna

Od podzimu 2023 nás najdete v nové prodejně v Bojkovicích na Nádražní ulici 340

Kromě prodeje ovocných stromů a keřů si u nás můžete koupit také kůly a pletivo. A ať nemusíte na vitamíny čekat, máme v prodeji také ovocné dobroty na posílení imunity nebo jako dárek pod stromeček – mošty, sirupy, čaje a další dobroty.

Nový e-shop

V září 2023 jsme spustili nový e-shop pro ty z vás, kteří chcete nakoupit na dálku. Přes e-shop zasíláme stromy a keře. Ostatní sortiment (ovocné dobroty a regionální výrobky) je k dostání pouze v kamenné - tedy v našem případě dřevěné - prodejně.