AKTUÁLNĚ
- Dárkové poukazy na ovocné stromy a keře - darujte život, vitamíny, budoucnost :-)

Aktuálně

Dárkové poukazy

Chcete nakoupit v klidu z domu a darovat něco smysluplného? Co takhle dárkový poukaz na ovocné stromy a keře? Obdarovaný dostane živé přátele, kus svojí zdravé budoucnosti. Zároveň podpoříte biodiverzitu a přírodu.

Dárkové poukazy v hodnotě 500, 1000, 2000, 3000 Kč pro vás máme tady.

Zasíláme obratem

Největší podzimní sezóna nám už polevila, jsme tedy schopni Vaši objednávku odeslat téměř obratem. Pokud není zamrzlá půda, stále je možné i vhodné sázet stromy a keře.

Naskladněno

V prodeji už máme i broskvoně a meruňku Bergeval. Naskladnili jsme i některé dříve vyprodané stromy a keře.

Nová prodejna

Na podzim 2023 už nás najdete v nové prodejně v Bojkovicích na Nádražní ulici 340

Kromě prodeje ovocných stromů a keřů si u nás můžete koupit také kůly a pletivo. A ať nemusíte na vitamíny čekat, máme v prodeji také ovocné dobroty na posílení imunity nebo jako dárek pod stromeček – mošty, sirupy, čaje a další dobroty.

Nový e-shop

Spustili jsme také nový e-shop pro ty z vás, kteří chcete nakoupit na dálku. Všechny zásadní funkce by měly fungovat, postupně ho budeme dále vylepšovat. Pokud by vám zde něco chybělo, budeme rádi za informaci.

Přes e-shop zasíláme stromy a keře. Ostatní sortiment (ovocné dobroty a regionální výrobky) je k dostání pouze v kamenné - tedy v našem případě dřevěné - prodejně.

Dostávejte novinky

Školkařství je proměnlivý obor. Nikdy nevíme, které rostliny pěkně narostou, panuje zde jarní a podzimní sezóna, pořád testujeme nové i staré zajímavé odrůdy. Chcete vědět o tom, co nového nabízíme, kdy začínáme prodej a podobně? Můžete se na našem webu zaregistrovat a budeme v občasném e-mailovém spojení. (Na sociální sítě se nechystáme, aspoň zatím - toto je tak způsob, jak se ovocné novinky můžete dozvědět.)