Pokračuje prodej kontejnerovaných stromků a keřů. Přes e-shop posíláme průběžně, prodejna otevřena od 1. 5. 2024 pouze v pátky.

Líska

Posilněte svůj jídelníček o zdraví prospěšné mastné kyseliny a vitamíny. Lísku nemusíte znát jen z lesa. Můžete si vypěstovat své vlastní lískové ořechy velké jako z obchodu. Vždy je dobré ve výsadbě kombinovat 2–3 různé odrůdy, aby došlo k dobrému opýlení a bohaté plodnosti. Hodí se i na výsadbu větrolamů a volně rostoucích vysokých živých plotů. Dorůstají do 4–6 m.

4 položek celkem

Cena

150151
1150151

Pěstitelský tvar

Položek k zobrazení: 4
Líska Zellská červená
LÍSKA 'ZELLSKÁ ČERVENÁ' konzumní zralost: září - říjen
Tip
228

Stará odrůda červenolisté lísky, kromě užitku ke konzumaci i okrasná plodem a listem. Oříšek je střední, zrání koncem září až v první polovině...

 
150 Kč
Líska velkoplodá Hallská obrovská
LÍSKA VELKOPLODÁ 'HALLSKÁ OBROVSKÁ' konzumní zralost: září - říjen
77

Stará odrůda velkoplodé lísky, částečně samosprašná, mrazuodolná, v září zrající. Dobře se opyluje vzájemně s odrůdou Webbova.

 
150 Kč
Líska velkoplodá Nottingham
LÍSKA VELKOPLODÁ 'NOTTINGHAM' konzumní zralost: září - září
356

Velkoplodá odrůda středně bujného vzrůstu s velkými oválnými lískovými ořechy. Částečně samosprašná, jako opylovač mohou být jiné odrůdy lísek či...

 
150 Kč
Líska velkoplodá Webbova
LÍSKA VELKOPLODÁ 'WEBBOVA' konzumní zralost: září - říjen
202

Líska velkoplodá ´Webbova´ -  stará velkoplodá odrůda lísky s podlouhlými oříšky, částečně samosprašná. Dobře se opyluje v vzájemně s odrůdou Hallská.

 
150 Kč