Poděkujte učitelkám a učitelům ovocnou dobrotou nebo živým keříkem. Otevřeno máme každý pátek 10:00-17:00. Rostliny zasíláme také poštou. V nabídce je široký výběr ovocných keřů a vybrané stromky v květináčích. Více informací najdete zde.
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2048 hodnocení
5
2021x
4
16x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VZ
Václav Zemandl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
PU
Petr Unucka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
Výborná domluva, rychlé a operativní, dobře zabaleno. Doporučuji.
JS
Jana Sychrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
Nejlepší obchod se stromky a ostatními rostlinami co znám. Luxusně a hlavně účelně balí rostliny k zaslání. Pro větší množství se vyplatí si dojet až z Prostějovska. Skvělá komunikace e-shopu a vždy milá a znalá obsluha přímo v prodejně. Vřele všem doporučuji.
JN
Jan Nechvátal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
Naprostá spokojenost. Jak komunikace obchodu, tak nabízené a realizované služby jsou naprosto perfektní. Nakoupeno, perfektně zabaleno, doručeno, zasazeno, teď už jen aby se stromek ujal a po čase plodil.
Děkuji za perfektní služby
AJ
Anežka Jasinská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
PŠ
Pavel Šútora
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
Spolehlivost, přesnost a pečlivost při balení jsou asi hlavní synonyma tohoto obchodu, jehož služeb využívám řadu let. Díky skvělé nabídce starých odrůd se vracím do dětství, které je vzdáleno již několik desítek let.
NH
Naďa Horká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
U pana Peška jsem nakupovala podruhé. Stromky přišly teď i minule ve skvělé kvalitě, dobře zabalené. Doporučuji kudy chodím.
Jen ta česká pošta je občas bolest.
Velmi oceňuji možnost platit online, ne všichni sadaři a zahradníci to nabízeji - a balíky na dobírku jsou u ČP ještě větší bolest, než ty zaplacené.
LM
Lukáš Machura
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
Zboží došlo dobře zabaleno a bez úhony, vše v pořádku. Zasazeno a na jaře se uvidí, zda se ujalo.
ZP
Zdeňka Pangrácová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
Mohu vřele doporučit, vše bezvadné. Předloni jsem také nakupovala stromky a jsou moc pěkné a zdravé. Krásně zabalený.
IŠ
Ivana Štětinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
S obchodem jsem velmi spokojena, nikoliv s dodáním přes Českou poštu. V pátek ráno mi oznámili, že ten den doručují, ale nic se nedělo a nikdo nereagoval na četné telefony a sms. Odvezli balík zpět do depa a v pondělí jsem si teprve mohla vyzvednout na poště :-(. Doporučuji umožnit výběr i jiných druhů dodání, pošta je vždy ta nejhorší možnost, bohužel a kde to jde, tam se jí vyhýbám.
LS
Lukáš Svoboda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
AV
Antonín Václav Vyňuchal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2023
Jen tak dále. Držte se.
Bezvadné.
JC
Jiří Chrobák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2023
Bezvadné služby, široký výběr odrůd.
MG
Miroslav Gráf
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2023
spokojenost s dodáním zboží
AB
Andrea Bartoňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2023
Spokojenost s nákupem i dodáním.
PN
Pavel Novosad
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2023
Rychlost, radost, krása. Naprostá spokojenost. Nakupuji staré odrudy opakovaně už 10 let. Vše dorazilo vždy dobře zabaleno a v perfektní kondci. Všem doporučuji.
KJ
Kateřina Jirásková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2023
KM
Karel Matějka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2023
Vše naprosto v pořádku, dobře zabaleno, dodáno podle domluvy.
JL
Jana Ledečová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2023
MH
Milan Holek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2023
Maximální spokojenost.
Nakupoval jsem již opakovaně během posledních let (přes e-shop, zásilku doručovala balíkem Česká pošta) a vždy bylo vše naprosto v pořádku.
Stromky se mi zatím vždy ujaly a rostou jak z vody.
