Poděkujte učitelkám a učitelům ovocnou dobrotou nebo živým keříkem. Otevřeno máme každý pátek 10:00-17:00. Rostliny zasíláme také poštou. V nabídce je široký výběr ovocných keřů a vybrané stromky v květináčích. Více informací najdete zde.
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2051 hodnocení
5
2024x
4
16x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JS
Jindra Sestřenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2026
JK
Jiří Knesl
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2026
Dobrý den, i přesto že jsem sázel a zaleval podle pokynů tak moruše neroste pupeny stejně jak když přivezli podle mě byly zaschlé už při dopravě škoda ....
A
Administrator
(Administrátor)
2.6.2026
Hezký den, to nás mrzí. Problém mohl být v pozdním jarním mrazu, počasí je letos pro rostliny extra náročné. Pokud se rostlina neprobere, dá se to řešit jako reklamace. Se srdečným pozdravem, Jana Tesařová, Ovocná školka Bojkovice
JC
Jiří Chalupník
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.5.2026
LK
Lenka Kunischová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.5.2026
Zboží rychle dodáno, kvalitně zabaleno. Stromeček v dobré kvalitě.
MS
Marek Sikora
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
Kupoval jsem 4 druhy malin. Zabaleno vpořádku, cena ale neodpovídá kvalitě rostlin. Stejné odrudy jsem pak fyzicky sháněl v jiném zahradnictví. Lepší vidět na vlastní oči a vybrat osobně. Přes e-shop pravděpodobně zasílají slabší kusy. V tomto obchodě už nakupovat nebudu.
A
Administrator
(Administrátor)
2.6.2026
Hezký den, maliny po zimě zastřiháváme a odstraňujeme staré dřevo, aby dále zesílly. U malin záleží hlavně na kořenu a životaschopnosti rostliny, přírůstky mají pak rychlé. Se srdečným pozdravem, Jana Tesařová, Ovocná školka Bojkovice
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
DM
Dominika Maněnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
PH
Pavlína Hofreiterová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
PK
Pavel Kendzior
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
Rakytník v perfektním stavu, tak dobře zabalenou zásilku od zahradnictví jsem ještě neviděl. 👍
KD
Kateřina Dbalá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
Vše perfektní, rychlé dodání, skvěle zabaleno. Děkuji!
MK
Michaela Krumniklová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
Perfektně zabalené, krásné a velké sazenice, dokonce i nasazenými plody, už se těším na urodicku 👍😉
LJ
Lenka Javornická
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
IM
Ivana Moravcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
Až neuvěřitelně rychlé vyřízení, pěkné rostliny,dobře zabaleno
L
Lukáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
PH
Patrik Halás
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
SZ
Soňa Závorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
Spokojenost👍
BM
Bohuslav Mikšů
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
Rychlost doručení ,výborná komunikace,perfektně zabaleno,doručeno bez sebemenšího poškození obalu
AI
Alena Ilečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
Obal byl dostatečně ochraný. Rostlinka ve výborném stavu.
DK
Dagmar Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
Pěkné, vzrostlé a zdravé rostliny, perfektně zabalené. Jsem velmi spokojená a obchod doporučuji!
HM
Hana Matoušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
Je to ještě miminko ale čile roste objednáno v po ve14 a v úterý ve 12 dovezené perfektní 👌
