Pokračuje prodej kontejnerovaných stromků a keřů. Přes e-shop posíláme průběžně, prodejna otevřena od 1. 5. 2024 pouze v pátky.

RÉVA MODRÁ 'ALDEN' konzumní zralost: září - říjen

Kód: 145/1
170 Kč 151,79 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Modrá stolní středně raná odrůda. Zraje od začátku září, na keřích ale hrozny vydrží až do poloviny října, i když jsou zralé! Dužnina je masitá, chuť  je jahodově muškátová, velmi příjemná, chutná a aromatická. Hrozny jsou velké se středními až většími bobulemi, zajímavé  fialově modré barvy. Růst je bujný, olistění hustší. Hrozny vydrží velmi dlouho na keřích i pokud přezrají. Odolnost k houbovým chorobám i mrazu je dobrá. Vyšlechtěno v USA.


Detailní informace

Varianta: Roubovaná sazenice v květináči (2litr)
Skladem | 145/1
170 Kč
151,79 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Alden modrá stolní středně raná odrůda. Zraje od začátku září, na keřích ale hrozny vydrží až do poloviny října, i když jsou zralé! Dužnina je masitá, chuť je jahodově muškátová, velmi příjemná, chutná a aromatická. Hrozny jsou velké se středními až většími bobulemi, zajímavé  fialově modré barvy. Růst je bujný, olistění hustší. Hrozny vydrží velmi dlouho na keřích i pokud přezrají. Odolnost k houbovým chorobám i mrazu je dobrá. Vyšlechtěno v USA.


Doplňkové parametry

Kategorie: Réva – odolnější nemocem i mrazu
Měsíce konzumní zralosti: září - říjen