Poděkujte učitelkám a učitelům ovocnou dobrotou nebo živým keříkem. Otevřeno máme každý pátek 10:00-17:00. Rostliny zasíláme také poštou. V nabídce je široký výběr ovocných keřů a vybrané stromky v květináčích. Více informací najdete zde.
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2051 hodnocení
5
2024x
4
16x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JC
Jiří Chudoba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
Vše co jsem objednal, 2x muchovník, 2x zimolez kamčatský, moruši černou keř, jsou krásně rostlé a přišli v pořádku. Teď jde o to jak podle jejich sázecích popisků budou reagovat. Zatím ok, mám je 14dní, v zemi 10dnů. Vzhledem k osazení do trávy jsem je obdařil plechovými lemy cca průměr 330mm, kvůli oseku. Děkuji za tento tým zahradníků, na podzim objednám švestky Hanita, které mi po 30-letech odešly kvůli monilii a suchu. Zdravím, pokud to pomůže, má poloha je Olomouc, cca 237m nm. Jiří
MG
Martin Grman
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
Kvalitní a dobře zabalená sadba. Doporučuji.
TŠ
Tamara Šafránková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
Krásné a silné sazenice, dobře zabalené a vše přišlo v pořádku.
ZP
Zuzana Požárová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
Zdravě vyhlížející a krásně zabalené sazenice.
RM
Roman Mrva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
PV
Petra Vodičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
Úžasny přístup, vše v nejlepším pořádku!!!
MK
Martina Khan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
První i druhá objednávka přišla velmi rychle, první dokonale zabaleno bez poškození.Byly to prostokoř.špičáky.Stromky připraveny rovnou k zasazení,nic jsem nemusela upravovat.U druhé objednávky též vše perfektně zabaleno, ale už natlačeno v krabici.Odnesl to malý, ale krásné narostlý stromek jeřábu, který se nalomil, takže z něj bude spíše nějaký čtvrtkmen nebo keř.Ostatní keříky jako zimolez kamčatský měl na sobě již plody, což je super ukazatel kvality.Arónie též.Vše je zasazeno a nyní po deštích u nás se vše zatím ujmulo.Obchod určitě doporučuji a objednám na podzim opětovně.Velký výběr plodin,o kterých jsem neměla ani tušení a budu časem zkoušet.Pokud nevíte jak sázet,je přidaný leták i o střihu stromků(prvotní péče).Sazenice jsou kvalitní,platba dobírkou lze.
PA
Petra Archerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
ŠR
Šárka Raclavská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
Velmi,zboží pěkné,silné dobře zabalené.
JK
Jan Kowolowski
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
Rychlé dodání. Dobré sazenice,doporučuji.
MH
Martin Hlinák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
Maximální spokojenost.
LS
Lenka Skrbková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2025
Opět vše na jedničku, děkuji.
TP
Tomáš Prudký
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2025
Mile mě překvapila rychlost dodání.
VČ
Václav ČESAL
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2025
Vše bez problémů, výborné balení, vitální rostliny.
JH
Jan Hagara
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2025
TS
Tomáš Svoboda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2025
MM
Marcel Malík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.5.2025
Děkuji za optání....byl jsem naprosto spokojen.
MZ
Martina Zavadilova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.5.2025
AK
Anita Křivanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.5.2025
Vše perfektní.
DM
Dalibor Machala
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.5.2025
Perfektní.
