Poděkujte učitelkám a učitelům ovocnou dobrotou nebo živým keříkem. Otevřeno máme každý pátek 10:00-17:00. Rostliny zasíláme také poštou. V nabídce je široký výběr ovocných keřů a vybrané stromky v květináčích. Více informací najdete zde.
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2050 hodnocení
5
2023x
4
16x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JČ
Josef Čonska
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2025
Objednal jsem dva stromky.Objednávka a doručení proběhlo v pořádku,ale po rozbalení krabice jsem zjistil,že oba stromky mají rakovinu.Jeden na kmínku podnože a druhý na kořenech a zlámané dvě větvičky.Na udaný telefon se nelze dovolat a udaný imail neexistuje.
A
Administrator
(Administrátor)
8.4.2025
Hezký den, telefon bohužel někdy nestíháme brát, když je na prodejně mnoho lidí. Na emailu běžně fungujeme. Zavolám Vám a domluvíme postup.
ZH
Zdena Hrdinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Spokojenost,stromeček kvalitně zabalený, krátká čekací doba.
PU
Petr Urbánek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Velmi ochotní, maximální spokojenost.
AH
Andrea Hlaváčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
JM
JANA MACHOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Vše v pořádku, doručeno téměř obratem. Vybrala jsem si tuto odrůdu záměrně, Máme ji na rodinné zahradě asi 60 let. Je puklá v kmeni, ale vyrostl z kořene nový proutek, který se nám podařilo naroubovat mateřským roubem před 2 roky. Loni se objevily pěkné květy, roste asi 3 m od původního stromu a vypadá moc pěkně. Jsem zvědavá na letošní květy. Plody vypadají jako brambory, ale dozrávají těsně před Vánocemi a jsou velmi chutné.
Nový stromek jsem si u Vás objednala do své zahrady, vzdálené cca 10 km, nadmoř. výška cca 450 m. Jsme blízko lesa, v okolí thůje Smaragd, nikdy se nám žádná hrušen nedařila. Zkusím tuto odolnou odrůdu. Mluvím o hrušni MADAM VERTÉ. Děkuji za zaslání.
MP
Martina Prýglová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Velký výběr ovocných keřů i stromů. Tentokrát jsme si nechali pár keřů zaslat. Rostliny precizně zabaleny. Zajištěny, aby se jim nic nestalo. Vydržely vlhké i cestování poštou přes víkend. Příště zas!
A
Andrea
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Zboží došlo v pořádku a s kvalitou jsem spokojná.
HZ
Hana Zetíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Ano,moc spokojeni,doporučuji.
TM
Tereza Minářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
perfektně zabalené, stromky krásné
VH
Vladimír Hlavatý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Stromky pěkné,pečlivě zabalené,maximální spokojenost.
AN
Anna Němcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Vše v naprostém pořádku,perfektní balení i kvalitní výsadbový materiál.
Doporučuji všem k nákupu.
Němcová
LL
Ladislav Lidmila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
IS
Ivana Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2025
Objednaná broskvička přišla v dobré lhůtě, pečlivě zabalená. Stromek měl krásné vlásečnicové kořínky. Jen mě překvapilo, že větvičky byly popraskané a praskliny byly i na kmínku. Sice byly zatřené, ale raději jsem ho ořezala na špičák a uvidím. Doufám, že to byla jen mechanická vada a ne nějaké choroba.
DŠ
Dagmar Šormová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2025
jsem spokojená a nakupuji již několik let téměř výhradně zde. Balení rostlin je perfektní, stromky a keře prospívají, známým také. Doporučuji
JS
Jiří Schaffer
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2025
JK
Jolana Krygelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2025
PV
Petra Vlková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2025
DM
Dagmar Mandousová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2025
Vse ok.
RT
René Tetera
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2025
Rostliny dorazily v překvapivě dobrém stavu a velmi pečlivě zabalené. Teď jen doufám ve skvělou úrodu.
I
Igor J.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2025
