Poděkujte učitelkám a učitelům ovocnou dobrotou nebo živým keříkem. Otevřeno máme každý pátek 10:00-17:00. Rostliny zasíláme také poštou. V nabídce je široký výběr ovocných keřů a vybrané stromky v květináčích. Více informací najdete zde.
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2051 hodnocení
5
2024x
4
16x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
SK
Svatopluk Košař
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
Jezdím k vám až z Kyjova a jsem vždy velmi spokojen.
ID
Ivo Děrkas
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
S obchodem a vyřízením jsem spokojen jen musíte vydržet než mi bude stromek plodit protože se mi kdysy u jiného obchodníka, který mi prodal jabloň se štítkem jadrničky, tak první plod byl nepojmenovatelná odrůda jablka. ;-)
VŠ
Vladimír Šílený
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
JK
Josef Kusebauch
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
Vše proběhlo hladce. Stromky jsou pěkně rostlé.
SK
Simona Kopecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
Sazenice přišly krásné a dobře zabalené. Doporučuji!
KK
Klára Knobová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
MT
Marcel Tvrdík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
MŠ
Marek Šálek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
JB
Jiří Březík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
velmi...
B
Běla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
Nejoblíbenější ovocná školka, jen lituji že nejsou blíž a vysokokmeny se nevejdu do balíku :)
M
Marcela
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
Velké zklamání. Místo čtvrtkmenu přišel polokmen, což je chyba i při letmé kontrole objednávky viditelná pouhým okem, není třeba ani brát do ruky metr, Chtěla jsem stromek darovat někomu, komu by se hodil, bohužel je tak křivý, že ho nikdo nechce ani zadarmo. Obchod jsem kvůli sortimentu doporučila sousedce, její objednávku pro jistotu nevyřídili vůbec, telefon nikdo nezvedá. Chápu, že se chyba může stát, tady je jich ale nějak moc najednou.
A
Administrator
(Administrátor)
9.12.2024
Dobrý den paní Koláčková, nedaří se mi Vám dovolat. Prosím o zavolání na tel. 775 209 208. Je možné, že jste se k nám nedovolaly, pokud obsluhujeme zákazníky, nestíháme zároveň brát telefony. Ale nyní už takový nával není, a nebo není problém zavolat před otevírací dobou poránu nebo i později odpoledne, případně napsat mail. Nevyřízené objednávky si nejsme vědomi, domluvíme se telefonicky, jestli nám někde unikla. Děkuji a srdečně Vás zdravím, Jana Tesařová, Ovocná školka Bojkovice
P
Pavel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2024
Nakupoval jsem zde poprvé, prostokořené sazenice jsou silné s bohatým kořenovým systémem, oceňuji kvalitní balení, široký výběr starých odrůd a i to,že jde většinou o vlastní výpěstky.
Příště určitě tady
JS
Jana Schwanzerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2024
Jsem spokojena. První náš nákup byl před pár lety osobně a nyní jsem objednávala přes dopravce. Stromky došly v pořádku.
OS
Ondřej Čejka ČEKL sro
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2024
Jak řekli, tak udělali.......na jedničku s hvězdičkou
SP
Stanislav Přikryl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2024
Všechno OK.
JK
JAROMÍR KOTRLE
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2024
ZJ
Zuzana Jochmannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2024
DP
Daniel Pospíšil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2024
Velice milá a ochotná obsluha, dostatek odrůd a cenné rady. Odjížděli jsme velice spokojeni a rádi se vrátíme.
MK
Martin Kusák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2024
