Pokračuje prodej kontejnerovaných stromků a keřů. Přes e-shop posíláme průběžně, prodejna otevřena od 1. 5. 2024 pouze v pátky.

RÉVA BÍLÁ 'TALISMAN' (KEŠA 1) konzumní zralost: září - říjen

Kód: 380/2
170 Kč 151,79 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Bílá raná stolní odrůda. Zraje od poloviny září do začátku října. Hrozen je velký, bobule velká s pevnou, chruplavou a jemně aromatickou dužninou. Odolnost na houbové choroby i mráz velmi dobrá, v suchých letech může někdy trpět mírně padlím. Ruská odrůda. Odrůda s velmi atraktivním vzhledem a chutí, vhodná spíše do nižších či středních teplých oblastí a na záhřevná stanoviště. Květ je funkčně samičí, proto by v okolí měla být jiná odrůda révy k opýlení.

Detailní informace

Varianta: Roubovaná sazenice v květináči (2litr)
Skladem | 380/2
170 Kč
151,79 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Talisman (Keša 1) - bílá raná stolní odrůda. Zraje od poloviny září do začátku října. Hrozen je velký, bobule velká s pevnou, chruplavou a jemně aromatickou dužninou. Odolnost na houbové choroby i mráz velmi dobrá, v suchých letech může někdy trpět mírně padlím. Ruská odrůda. Odrůda s velmi atraktivním vzhledem a chutí, vhodná spíše do nižších či středních teplých oblastí a na záhřevná stanoviště. Květ je funkčně samičí, proto by v okolí měla být jiná odrůda révy k opýlení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Réva – odolnější nemocem i mrazu
Měsíce konzumní zralosti: září - říjen