Poděkujte učitelkám a učitelům ovocnou dobrotou nebo živým keříkem. Otevřeno máme každý pátek 10:00-17:00. Rostliny zasíláme také poštou. V nabídce je široký výběr ovocných keřů a vybrané stromky v květináčích. Více informací najdete zde.
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2049 hodnocení
5
2022x
4
16x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
FŠ
František Štefek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2025
DB
David Bartoníček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Opět vše v naprostém pořádku, nakupuji zde opakovaně. Velmi vstřícné jednání, kvalitní sazenice, vše dobře zabaleno pro transport. Vřele doporučuji!
PJ
Pavla Juřicová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Spokojenost maximální. Krásné, zdravé sazenice.
IG
Ivana Ganovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
JB
Jiří Bury
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Jednoduché, dobře zabalené = předčilo očekávání. Děkujeme....
VD
Valentína Darivčaková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
JM
Jaroslav Maňák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Ahoj ,
Jsem velmi spokojený. Stromek je hezký zdravý po výsadbě do týdne začaly rašit lístky. Kvalitně zabalený na přepravu.. Děkuji mnohokrát.
Maňák Jaroslav
EK
Eva Korbelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
MG
Marcela Gajdušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
již jsme objednávali v minulosti, jsme velmi spokojeni
FB
Farma Besednice s.r.o.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
MM
Martina Marcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
JD
Jiří Drastich
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Vše přišlo v pořádku. Stromky vypadají krásně . Děkujeme
SO
Sylva Ochodková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2025
JH
Jana Holčáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2025
Rychlé dodání, výborně a ekologicky zabalené, rostlinka vypadá velmi dobře
PP
Peter Pajszer
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2025
HD
Helena Dolanská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2025
Vše přišlo v pořádku, pěkná rostlina, dobře zabalená, už je v zemi a raší. Naprostá spokojenost. Děkuji!
ML
Marie Langová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2025
AL
Aleš Lebduška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
Vše v pořádku. S panem Peškem se výborně komunikuje, nakupuji zde opakovaně...
IV
Iveta Verešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
Krásný zdravý stromeček bez jakéhokoliv poškození, velice dobře zabalno.
MD
Martin Dufka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
