Poděkujte učitelkám a učitelům ovocnou dobrotou nebo živým keříkem. Otevřeno máme každý pátek 10:00-17:00. Rostliny zasíláme také poštou. V nabídce je široký výběr ovocných keřů a vybrané stromky v květináčích. Více informací najdete zde.
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2049 hodnocení
5
2022x
4
16x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
SS
Stanislav Strbik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
MK
Monika Kantorková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
S obchodem spokojenost.Stromecky uvidíme,jsou čerstvě zasazeny.
JK
Jana Krausova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
Ano, jsem velmi spokojená, zboží pečlivě zabaleno, v dobré kondici...vše ok.
VV
Vitězslav Vavřinec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
ZK
Zdeněk Kolář
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
Velice spokojen
TM
TOMÁŠ MACHŮ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
FM
František Možíš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
DS
Drahomíra Studničková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
Dobrá komunikace, zboží dobže zabaleno, doručeno
JŠ
Jiřina Šmídlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
IT
Ivana Tichá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
Vše v pořádku, pěkné keře, dobře zabalené.
SZ
Svatopluk Zlámal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
Jsme velice spokojeni, v pořádku doručeno, výborně zabaleno. Vzorná poradenská činnost
JK
Jaroslav Křepela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
Opakovaně dobrá zkušenost,
vše vždy dobře zabalené.
JŠ
Josef Švadlenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
JP
Jan Ploška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2025
Kvalitně zabalené sazenice, vše v pořádku čas ukáže jak stromy a ostatní sazenice porostou a budou plodit ovoce.
ME
Miroslav Elgr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2025
VV
Vladimír Vondrák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2025
JP
Jarmila Přibylová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2025
vše v pořádku a dobře zabalené
IP
Ilona Pazderová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2025
S obchodem mám po několikáté dobé zkušenosti. zboží došlo vždy v pořádku perfektně zabalené.
Stromky jsou krásně zapěstované.
VH
Vratislav Hes
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2025
Nakupuji zde opakovaně a vždy je vše perfektní.
KK
Kamil Koziel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2025
Doporučuji
