Poděkujte učitelkám a učitelům ovocnou dobrotou nebo živým keříkem. Otevřeno máme každý pátek 10:00-17:00. Rostliny zasíláme také poštou. V nabídce je široký výběr ovocných keřů a vybrané stromky v květináčích. Více informací najdete zde.
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2051 hodnocení
5
2024x
4
16x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
HV
Hana Vovsíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2025
Vše ok.
AF
Antonín Fröhlich
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2025
S obchodem jsem 100% spokojen , už po několikáté nakupuji a vždy naprostá spokojenost. Kvalitní stromky, odrůdy které se nedají jinde sehnat. Doporučuji
ID
Ivana Dundová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2025
Dobrý den, březnová zásilka -stromky pěkně rostlé, a věřím, že budou i dobře plodit, nicméně nyní po obdržení zásilky je brzo na hodnocení zralosti a chutí.Diky.
JV
Jan Veselouš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2025
Výborná komunikace, nádherné výpěstky, perfektně zabaleno, vše přišlo v pořádku a bez poškození. Obchod jednoznačně doporučuji a příště zde budu znovu objednávat.
MZ
Marie Zárobská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2025
Super. Dobře zabalené, nepoškozené, doporučuji každému.
TN
Tomáš Novák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2025
RR
Rudolf Raška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2025
Zboží-prostokoř.sazenice vinné révy, došlo nepoškozené, dobře zabalené,
Spolehlivý obchod s vynikající nabídkou rostlin.
RC
Robert Chochruň
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.3.2025
Dobrý den, s obchodem jsem velmi spokojen, ale jestli stromek poroste nebo ne, to je ještě příliš brzy hodnotit.
MZ
Michal Zmrzlý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.3.2025
Velmi
MP
Miloš Patera
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.3.2025
VK
Věra Kuželková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.3.2025
PH
Petra Husakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2025
Stromy jsme obdrželi v pořádku, jsou krásné, košáté a vypadají výborně. Mám velkou radost. Děkuji. Snad nám vydrží, oproti těm, co jsme za poslední léta nakoupili.
SK
Světlana Kluková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2025
Bylo to poprvé, co jsme stromky kupovaly poštou. Trochu nejistota, ale super a ušetřilo nám to čas. Spokojenost veliká.
BS
Bořivoj Simandl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2025
JN
Jiri Nerad
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2025
Měl jsem strach co mi přijde za stromky,ale musím chválit, pěkně rostlé, kvalitně zabalené, určitě doporučuji.
LP
Lenka Pleskačová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2025
ZK
Zdeňka Kratěnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2025
Perfektní fundovaná obsluha
RM
Růžena Martínková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2025
JK
Jarmila Kamrlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2025
MF
Marek Fruhwirt
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2025
Nejlepší ovocná školka v ČR.
