Poděkujte učitelkám a učitelům ovocnou dobrotou nebo živým keříkem. Otevřeno máme každý pátek 10:00-17:00. Rostliny zasíláme také poštou. V nabídce je široký výběr ovocných keřů a vybrané stromky v květináčích. Více informací najdete zde.
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2051 hodnocení
5
2024x
4
16x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LH
Lenka Havriščuková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2025
Naprosto skvělé
IL
Ivan Luska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2025
Sazenice vypadaji pekne.
PT
Patrik Tvrz
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2025
Nejlepší z Nejlepších
LS
Lenka Stiborová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2025
Sazenice došly perfektně zabalené, nepoškozené. Rychlé dodání.
PT
Pavel Taibl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2025
MP
Marta Pekařová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2025
RB
Růžena Brandová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2025
Velmi. Na zahradě jsem již dost keřů a stromů vyměnila za staré odrůdy a mám po starostech, plodí, rostou, nejsou nemocné, prostě se jim daří :-). Ještě potřebuji vyměnit 2 ořešáky, opět se obrátím na tento obchod.
JU
Jiří Urban
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2025
RS
Radoslav Sokola
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2025
IB
Imrich Bekec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2025
Rýchle jednanie, tovar bol pripravený v dohodnutom termíne, nakoľko sa jedna o rastliny, boli zabalené na transport. Milý, ochotný a erudovaný personál “pribalil” aj pestovateľské rady.
Odporúčame!
EK
Eduard Kotvas
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2025
Dobrý den naprostá spokojenost milé jednání,stromek přišel skvělé zabalení.
EN
Erik Novotný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2025
Výborná domluva s obchodem v rámci speciálních požadavků na stromky mišpulí. Děkuji!!
MS
Martina Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2025
MB
Martin Březina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2025
MN
Marek Novotný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2025
Nejkrásnější stromky co jsme kdy ve školkách potkali.
Zkušený a ochotný personál.
Teď už jen ať nám to roste.
VW
Václav Weber
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2025
ŠH
Šárka Horváthová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2025
Skvěle zabalené krásné stromky 👍
VV
Věra Vilímová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.3.2025
Velká spokojenost, jak s dodáním, tak s kvalitou stromku. Trochu obavy, jaký stromek poštou dorazí, ale velká spokojenost. Předčilo mé očekávání. Už vím, odkud odebírat stromky.
SD
Světlana Dujsíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.3.2025
Jsem velice spokojená,určitě si zase objednám.S pozdravem Dujsiková S.
